آوریل 13, 2009

چرا وبلاگتو آپ نمی کنی ؟!!

Posted in Uncategorized در 07:12 توسط سبحان محمدیان

دیشب گذشتهیکی از دوستان که خواست نامش فاش نشود یک عدد تذکر آیین نامه ای آن هم در حد ناسا به ما دادند بدین مضمون : » چرا وبلاگتو آپ نمی کنی ؟!! » که البته احتمالاً مقادیری هم فحش و ناسزا در دلشان نثار ما کرده اند که خب از آنجایی که علم غیبمان دیگر باید برود و جلوی یوزارسیف لنگ بیاندازد چندان به این قسمت قضیه کاری نداریم !

اما برای آنکه ممکن است عنودان تنگ نظر بخواهند با همکاری استکبار جهانی و این امپریالیسم بی پدر ما را به انزوا بکشانند و سپس از این انزوا برای مقاصد پلیدشان استفاده کنند تصمیم گرفتیم در اقدامی هوشمندانه افاضاتی بفرماییم تا توطئه ی این قبیل عناصر معلوم الحال را خنثی نماییم !

نخست :

می گویند مهدی کروبی را تنها عزرائیل می تواند از کار زار اننتخابات خارج نماید ، آگاهان اعلام کرده اند حتی عزراییل نیز نمی تواند ایشان را از عمل به این وظیفه ی ملی-میهنی باز دارد ، منابع خبری نیز با اشاره  به احتمال کنار نرفتن کروبی از صحنه ی انتخابات ، خطاب به وی اعلام کردند : باشه بابا ، تو هم خوبی !!

سپس :

دیروز از یکی از دوستان شنیدم اردلان شجاع کاوه که در حال حاضر در سریال یوسف پیامبر نقش جبرئیل را بازی می کند به تدریس در دانشگاه نیز اشتغال دارد ، نمی دانیم چرا احساس می کنیم با توجه با تجارب ارزشمند شجاع کاوه در سریال مذکور ، وی می بایست مشغول تدریس در رشته ی ارتباطات باشد !!

بعد :

می گویند محمد علی ابطحی به صورت رسمی به ستاد انتخاباتی مهدی کروبی پیوسته است ( اینجا ) ، چندی پیش کلیپی از آرش سبحانی مشاهده فرمودیم با نام » آی آی « که در قسمتی از آن شعری بدین مضمون خوانده می شد : » از اون نیمکت های خالی ، از اون رسوایی مالی ، از اون بحران بی پاین ، همه استاد ماس مالی . . . » و درست در لحظه ای که نام استاد ماس مالی به میان می آمد چهره ی محمد علی ابطحی بر صفحه نقش می بست !! آقای ابطحی بیا از این ورا گذری !

دیگر :

محسن نامجوی خونمان کم شده است نا فرم !! امیدوارم علیرضا افتخاری یک تصنیف دو صدائه با علی دایی اجرا  کنند تا باعث انبساط خاطر ما و دوستان بهتر از برگ درختمان بشود !

آخَر :

نه تنها هوای قریه بارانیست بلکه هوای این تهران کثافت خودمان نیز بارانیست ! البته منتظریم تا خبر گزاری فارس این بارندگی ها را نیز جزو دستاوردهای دولت نهم قلمداد کند و سپس با برقراری نوعی ارتباط خارق العاده میان سفرهای استانی و افزایش میزان بارندگی  به فهم و شعور و تمام هیکل ما یکجا توهین کند !!

آخِر :

دیروز صبح همان دوست عزیزی که گلایه ی او باعث کیبورد فرسایی امروز ما شد ، پیامکی فرستاد که حالمان را بسی شاهکار نمود : » حوّای عزیز ! سیب را در کیفت بچپان ، اینجا برای گناه آدم پیدا نمی کنی . . . «

پ ن 1 : خب ما تا پیش دانشگاهی چندان به درس ادبیات علاقه نداشتیم و تنها حضور استاد رضایی در دوران پیش دانشگاهی اوضاع و احوال ما را کمی ادبی نمود ، لذا چون عبارت » دیشب گذشته » و «تخم مرغ کفتر» جزو بیاموزیم های سال سوم بود ، ما در این قسمت کمی کمیتمان می لنگد ، شما بر ما ببخشایید !!!!!!!

17 دیدگاه »

 1. مسافر said,

  سلام هم وب جالبي داري هم مطالبي که مينويسي خيلي جالبه اميدوارم که موفق باشي يه سري به ما بزن خوشحال ميشيم …وب جالبی داری !!کسی مزخرف تر از این جمله ، جمله ای سراغ داره ؟!!!

 2. مژده said,

  میشه این دوست فرهیخته ات رو به من معرفی کنی!!نه ، سوال بعدی ؟!!

 3. سلام ای بی ادعا ای عزیز همه اینجا حالشان خوبست.وتو مثل همیشه خوب نوشتی .پیداست که حال تو از همه خوبتر است… موفق باشی.و من مثل همیشه از همه به ویژه از خودم تشکر می کنم !!

 4. پرده نشین said,

  طبق فرموده لینک داده شده فرمودیم!!!!!این است رمز موفقیت های آینده ی شما در وبلاگ نویسی !!

 5. ندا said,

  من موندم تو چرا این همه اسمون به ریسمون می بافی؟؟؟ولی واقعا مغز متفکری واسه خودت!!(این پاچه خوری را داشته باش تا بعدا به درستی ازش بهره ببرم)چرا به من میگی کوتاه بنویس بعد خودت طومار منتشر میکنی؟؟؟من فردا امتحان ادبیات 3 دارم …اگه خوندم می خوای برات کلاس خصوصی بزارم؟؟؟اون مس مس(همان اس ام اس) را کامل میگی؟؟؟؟ضمنا مغرور….قصد لینک کردن منو نداری شما؟جوابت باشه واسه فردا ، ناجور خوابم میاد !!اساساً ما به بافندگي آن هم از نوع آسمون-ريسمون به شدت علاقه داريم ، اما اينكه كدام قسمت حرفهايمان آسمان بود و كدام بخشش ريسمان ،‌الله اعلم !!انتشار طومار از آن ما !!براي آن دوست عزيز طومار كه سهل است ، مثنوي هفتاد من هم منتشر مي كنيم !ما خودمان دكتراي كلاس خصوصي داريم ، شما عجالتاً به فكر نان باشيد كه خربزه آب است !!!آن اس ام اس هم كاملش همين بود .شما كمي به حال و هواي وبلاگ ما عنايت بفرماييد ، كجاي وبلاگ ما با كجاي وبلاگ شما چه صنمي دارد ؟!! به فكر خودمان و خودتان نيستيد به فكر اوضاع مزاجي خوانندگان باشيد !!!!

 6. ندا said,

  شبت بخیر..شازده کوچولو!!چی شده ؟!!!!!!!!!

 7. ندا said,

  مگه باید چیزی بشه؟؟؟؟نخیر….ما همانی هستیم که بودیم شما نیز!كار خوبي مي كنيد ، ادامه ي اين روند باعث كيفور شدن روز افزون شما خواهد شد !!

 8. ندا said,

  پس اگر وبلاگ ما با شما هیچ صنمی ندارد من در اینجا و شما در انجا( وبلاگ ما!!) چه می کنیم؟؟؟تنوع لینک لازم است….حالا که به بافندگی علاقه دارید می شود یک دست ست لباس هم برای این زمستان امده در بهار ما ببافید؟خودمان را نمی دانیم ولی شما احتمالاً مشغول سرو خامه سیرابی با بنا گوش اضافه هستید !!نخیر نمی شود !!!

 9. ندا said,

  خوبه والله!!!رو که نیست…شما با اهالی قزوین نسبت دارید؟شما فرض بفرمایید که داریم ، کارتان چیست ؟!!!!!

 10. ندا said,

  در ضمن مگه وب شما کله فروشی است؟؟توهین به خودت؟؟؟وای وای وایدر ضمن من با یک فلش بک به گذشته شما به روزم…عنایت نفرمودید ، ما اینجا مشغول تشریک مساعی هستیم ، کسی که به سرو خامه سیرابی مشغول است فرد دیگریست از میان من و تو !!!!

 11. اووووووووه!!!!! چه خبره اینقدر سرو صدا راه انداختی حالا پا یا پاها چقدر توفیر داره مگه ؟درستش کردم البته.مرسی که افتخار میدی سر میزنی.عکساتم هنوز نتونستم ببینم….توفیرش زمانی مشخص می شود که شما به جای دو پا از یک پا برای راه رفتن استفاده کنید !!!نفرمایید ، وظیفه است !

 12. ندا said,

  مسلما منکه نمی تونم باشم و کسی جز تو هم که نمی مونه!!با شکوه !یه تست هوش بده ، به گمانم دچار اختشاش حواس باشی !!!

 13. مهم نیست said,

  یکی یه جای این شهر نگرانته…آخر عمری همین یک کارمان مانده بود !!

 14. مهدي said,

  سلام،سال نو را به شما تبریک می گم… بلاگ خیلی، خیلی جالبی دارید.اگر دوست داری از امکانات بیشتری استفاده کنید، از تکنولوژی روز در بلاگ خود بهره برید و آن را به سایت تبدیل کنید، به سایت زیر مراجعه کنید.http://www.30o.irاین سایت به غیر از امکانات پایه، امکاناتی از قبیل نظرسنجی برای مطالب، ارزیابی مطالب، عضویت برای سایت خویش، گالری تصاویر، آپلود فایل، ایجاد شناسنامه برای کاربران، صندوق پیام در به مانند GMail برای ارتباط بین کاربران، شمارنده‌ای در قدرت GoogleAnalytics و انجمن گفتگو را به رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.از اینکه یک بار از این سیستم استفاده می‌کنید، ممنون.موفق باشی…ما دنبال سیستمی می گردیم که به محض فکر کردن ، پست مربوط ، در وبلاگمان قرار گیرد ، سراغ ندارید ؟؟!؟!؟!؟!!!!

 15. فریز said,

  سلام علیکم.بالاخره من امدم.وای وای……….. ببببببببله من امدم تا ببینم در این وب دونی چه خبره؟؟؟؟؟ دیدم خبری نیست!!!!!!!!!!!!!!! بهر حال می خواستم بگم: ای کاش من ایمیل داشتم نه جیمیل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ببخشیدا…….خوش آمده اید وای وای !شما به یک دوره ی فشرده ی آشنایی با تفاوت های چرتکه و کامپیوتر نیازمندید ، دانش را از خودتان دریغ نکنید !!

 16. فریز said,

  راستی این سوسول بازیها چی؟ که باید بعد از تایید شما نظر ثبت شود؟؟؟؟یعنی چه؟؟؟اساساً ما و سوسول بازی ؟!!!معاذالله !

 17. عمران said,

  اشتباه به عرضتون رسوندن اقای شجغع کاوه ارتباطات درس نمیدن بلکه کارگردانی درس میدنشوخ طبعم از آشناييت !


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: